0 258 263 27 82
0 258 263 01 96

Teslimat ve İade

MADDE-1

SÖZLEŞMENİN TARAFLARI

SATICI: Galeri Ege Spor Malz. Tekstil Konf. San. Tic. Ltd. Şti.
ALICI: Galeri Ege Spor Malz. Tekstil Konf. San. Tic. Ltd. Şti.’ye ait www.geges.com.tr sitesinden hizmeti satın alan kullanıcılar.

MADDE-2

İş bu sözleşmenin konusu, alıcının, satıcıya ait www.geges.com.tr sitesinden, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin teslimi ve iadesi ile ilgili olarak 4077 sayılı tüketicilerin korunması hakkındaki kanun ve mesafeli sözleşmeler uygulama esas ve usulleri hakkında yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır. Alıcı, satışta konu mal/hizmetlerin temel nitelikleri, satış fiyatları ödeme şekli, teslimat koşulları vs. satışa konu mal/hizmet ile ilgili tüm ön bilgiler ve "cayma” hakkı konusunda bilgi sahibi olduğunu, bu ön bilgileri teyit ettiğini ve sonrasında mal/hizmeti sipariş verdiğini iş bu sözleşme hükümlerince kabul ve beyan eder.

MADDE-3

Ürün Teslimi ve iade koşulları : Sadece www.geges.com.tr adresi üzerinden hizmet satın alan müşterilerimiz için geçerlidir.

Ürün Teslimi

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz ürün ; 2 ile 4 iş günü içerisinde  YURTİÇİ kargo ile gönderimi yapılacaktır. Almış olduğunuz ürün ile ilgili, her hangi bir talep ve geliştirme istekleri varsa eğer bunlar firmamız tarafından, tarafların taleplerini detaylandıran bir protokol ile sözleşmeye çevrilecektir. Sözleşme imzalandığı andan itibaren, yahut sözleşme sonrası ve özel teklif sonrası yapılacak; iş kabulü, ödeme, ve site ile ililgi yapılan tüm işlemler hazırlanan satış sözleşmesinin şart ve koşullarına göre belirlenecektir. Mail yoluyla yapılan tüm yazışmalar gerektiği noktada taraflar arasındaki protokole dahil edilecektir.

MADDE-4

İADE ŞARTLARI

Şirketimiz, tüketici haklarını korumakta ve satış sonrası müşteri memnuniyetini en ön planda tutmaktadır. Satın aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili yaşayabileceğiniz memnuniyetsizlik, yazılım ve servis kaynaklı her türlü sorun, titizlikle değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Satın alınan ürün ya da hizmetin iadesi konusunda sizlere daha iyi ve hızlı bir şekilde hizmet verebilmemiz için gerekli olan şartları aşağıda bulabilirsiniz; Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir. Satın aldığınız ürün veya hizmette www.geges.com.tr da belirtilen özellikleri ve nitelikleri taşımadığı durumlarda iade gerçekleştirilebilecektir.

Siparişinizdeki ürünleri veya ürünü iade etmek istediğinizde uyulması gerekli ana kural aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren 8 gün içerisinde gegesspor.com.tr nin düzenlemiş olduğu faturanız ve iade sebebinizi içeren bir not eki ile iade etmenizdir. Diğer önemli hususta sitemizin iletişim bölümündeki mesaj alanından, iade nedeninizi ve isteğinizi bildirdikten sonra size gelecek onay bilgisi ile ürününüzü göndermenizdir. (Ürünün iade sebebini belirten bir notu faturanın yanına koymanız büyük önem arz etmektedir.)

 

İade etmek istediğiniz ürünün faturası kurumsal ise, geri iade ederken kurumun düzenlemiş olduğu iade faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden (ürün birim fiyatı + KDV şeklinde) kesilmelidir. Faturası kurumlar adına düzenlenen sipariş iadeleri İADE FATURASI kesilmediği takdirde tamamlanamayacaktır.

 

Genel iade şartları aşağıdaki gibidir;

  1. İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ile birlikte yapılmalıdır.

  2. Orijinal kutusu/ambalajı bozulmuş (örnek: orijinal kutu üzerine kargo etiketi yapıştırılmış ve kargo koli bandı ile bantlanmış ürünler kabul edilmez) tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş, başka bir müşteri tarafından satın alınamayacak durumda olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

  3. İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal fatura (sizdeki bütün kopyaları) ve iade sebebini içeren bir dilekçe göndermeniz gerekmektedir.

  4. İade etmek istediğiniz ürün/ürünler ayıplı ise kargo ücreti firmamız tarafından karşılanmaktadır. Bu durumda da YURTİÇİ Kargo ile gönderim yapmanız gerekir. Diğer durumlarda ise kargo ücreti müşteriye aittir.

  5. Ürün seçiminde uyumsuzluk problemi yaşanabilecek ürünler için, mutlaka uyum konusunda teknik destek alarak sipariş vermelisiniz. Bu tip ürünlerin orijinal ambalajları açıldığında iade işlemleri mümkün olmamaktadır.

  6. Yukarıda belirtilen işlemleri tamamladıktan sonra ürününüzün iadesini aşağıdaki adrese gönderebilirsiniz.


İADE ADRESİ: GALERİ EGE TEKS.SPOR MALZ. SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

                         G.M.KEMAL BULVARI ANITHAN NO:88/32 DENİZLİ

                          TEL: 258-2632782